لیست دستگاه های حکاکی ضربه ای

تمام محصولات آرین صنعت که با تکنیک حک ضربه ای روی فلز حکاکی می نمایند در این صفحه لیست شده است.

دستگاه حکاکی ضربه ای HA110

یک دستگاه پر کاربرد برای قطعه سازان که امکان اضافه شدن موتوی روتاری به آن وجود دارد. این دستگاه به همراه میز مخصوص ارائه میگردد. اطلاعات کامل این دستگاه در صفحه اختصاصی آن ارائه گردیده است.

دستگاه حکاکی ضربه ای HA160

این دستگاه تا حدود زیادی به HA110 شباهت دارد. با این تفاوت که محدوده بزرگتری را حکاکی مینماید. اطلاعات کامل این دستگاه در صفحه اختصاصی آن ارائه گردیده است.

دستگاه حکاکی ضربه ای روی فلز ha160 محصولی از آرین صنعت حک
تصویر دستگاه حکاکی ضربه ای پرتابل تولید شده توسط آرین صنعت حک

دستگاه حکاکی پرتابل

این دستگاه با عنوان دستگاه حکاکی دستی نیز در خوانده میشود. دستگاه حکاکی فلز پرتابل دارای وزن کمی است که در کنار ابعاد کوچک باعث سهولت در استفاده از آن شده است. اطلاعات کامل این دستگاه در صفحه اختصاصی آن ارائه گردیده است.

دستگاه حکاکی روی فلنج

این دستگاه مناسب قطعه سازانی است که فلنج یا اتصالات فلزی تولید مینمایند. به طور کلی از این ماشین حکاکی برای قطعات استوانه ای استفاده میشود. اطلاعات کامل این دستگاه در صفحه اختصاصی آن ارائه گردیده است.

دستگاه حکاکی بر روی بدنه فلزی کپسول cng

دستگاه حکاکی روی مخزن CNG

دستگاه حک روی بدنه مخزن cng قابلیت نصب بر روی خط تولید را دارد. شماره کوبی بر روی مخزن فلزی با عمق زیاد از ویژگی های اصلی این دستگاه است. اطلاعات کامل این دستگاه در صفحه اختصاصی آن ارائه گردیده است.

دستگاه حکاکی روی کپسول آتشنشانی و اکسیژن

این دستگاه برای تولید کنندگان کپسول آتش نشانی و اکسیژن بسیار ایده آل است. عمق حکاکی این دستگاه به صورتی است که اطلاعات کپسول بعد از رنگ آمیزی از خوانایی مناسبی برخوردار است. اطلاعات کامل این دستگاه در صفحه اختصاصی آن ارائه گردیده است.

دستگاه حکاکی بر روی کپسول اکسیژن یا کپسول آتش نشانی

به چه میزان این مقاله برای شما مفید بود؟

لطفا نظر خود را ثبت و ما را در جهت افزایش کیفیت مقالات راهنمایی فرمایید

امتیاز متوسط 5 / 5. | تعداد آراء ثبت شده : 1

بستن منو