دستگاه فرز سه محور فلزات

متخصصین آرین صنعت موفق به طراحی دستگاهی با کاربردی دوگانه جهت پاسخگویی به نیاز مشتریان گردیده اند. این دستگاه یک فرز سه محور فلزات می باشد. فرز سه محور فلزات با نام تجاری دستگاه حک cnc روی فلز شناخته می شود. این دستگاه حکاکی روی فلز، ترکیبی از دو دستگاه حکاکی براده برداری و حک ضربه ای می باشد. هزینه بالای خرید دو عدد دستگاه حکاکی cnc فلز با قابلیت های متفاوت، این دستگاه را به یک انتخاب جذاب بدل کرده است. دستگاه حک فرز سه محور با نرم افزار MACH3 کنترل میشود و قابلیت حک فایل GCODE را دارا میباشد.

دستگاه فرز سه محور یا cnc فلزات محصول آرین صنعت

دستگاه لیبل پانتوگراف تابلو برق

پانتوگراف دستگاهی است که جهت کپی کردن یک حکاکی استفاده می شده است. امروزه به کمک دستگاه فرز CNC سه محوره که در واقع ترکیپ دستگاه پانتوگراف و سیستم کامپیوتری است سرعت و دقت کار بسیار بالا رفته و دستگاه به جای کپی کردن طرح از روی نمونه ساخته شده از کامپیوتر فرمان می گیرد. دستگاه حک براده بردار نمونه ای از یک دستگاه فرز CNC سه محوره است کاربردهای مختلفی در صنایع دارا است. هر مجموعه تولیدی می تواند متناسب با نیاز خود از امکانات این دستگاه بهره مند گردد.

از جمله کاربردهای دستگاه براده بردار در کارخانه های تولید تابلو می باشد. این دستگاه مناسب برای حک پلاک فلزی توسط ابزار حک ضربه ای و همچنین حک براده برداری جهت تولید لیبل پانتوگراف تابلو برق می باشد. مدلسازی بر روی قطعات چوبی، پلاستیکی و فلزات نرم ، برش نمونه قطعه در اندازه مشخص (جهت تست کیفیت محصول) ، سوراخکاری cnc و قالبسازی از دیگر کاربردهای این دستگاه می باشد. لذا با خرید دستگاه حک براده برداری میتوانید از دستگاه حک سوزنی به عنوان دستگاه چاپ پلاک فلزی نیز بهره مند شوید.

مشخصات کامپیوتر موردنیاز cnc فلزات

همانطور که در بالا اشاره شد دستگاه cnc فلز سه محور توسط اپلیکیشن mach3 کنترل می گردد و برای نصب این نرم افزار به یک سیستم کامپیوتری سالم با قدرت متوسط نیاز است که مجهز به ویندوز XP یا ویندوز 7 باشد. همچنین پورت usb از ملزومات سیستم است چراکه این دستگاه بوسیله کابل usb از سیستم دستور می گیرد.

لوازم همراه دستگاه cnc سه محور فلزات

مشخصات فنی دستگاه حکاکی براده بردار

Value Property
STEPPER MOTOR 9Kg نوع موتورها
Z=10 ، Y= 40 ، X= 30 سانتیمتر ابعاد حکاکی
36 در 56 سانتیمتر ابعاد میز کار
اسپیندل دور متغیر ( کنترل دور توسط نرم افزار ) ابزار براده برداری
INDENT MARKER بادی به همراه واحد مراقبت باد ( حداقل فشار باد 2 برابر ). ابزار حک فلزی
( L*W*H= 460*540*460MM ) ابعاد دستگاه
37 کیلو گرم وزن دستگاه
300 وات توان مصرفی
220 ولت ولتاژ ورودی

نمونه تولید شده cnc فلزات

شرکت آرین صنعت حک با بیش از 15 سال سابقه در تولید ماشین آلات حکاکی س ان سی با کیفیت بالا همواره مفتخر به تولید محصولات جدید متناسب با نیاز روز مشتریان می باشد.