دستگاه حکاکی روی مخزن cng یا همان gas cylinder

دستگاه حکاکی روی مخزن cng

دستگاه حکاکی مخازن CNG ، تولید شده توسط شرکت آرین صنعت حک  در کارخانجات تولید کننده مخازن تحت فشار ، جهت حکاکی بر روی انواع سلندرهای تولیدی در سایز های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. از جمله توانایی های این دستگاه میتوان به حک شماره سریال ، حک آرم استاندارد، حک وزن مخزن از طریق ارتباط با ترازو  دیجیتال ، حک سایز مخزن ، حک تاریخ تولید و انقضا و … اشاره نمود. با توجه به اینکه تولید کنندگان سیلندر گاز در سطح کشور بسیار محدود می باشد، شرکت آرین صنعت حک مفتخر است که با تلاش و پشتکار و با استفاده از تجربیات چندین ساله توانسته است نیاز این تولید کنندگان را بر طرف نموده و با خدمات و پشتیبانی مناسب خود نیاز کشور به واردات این محصول را بر طرف نماید.

دستگاه حکاکی بر روی بدنه فلزی کپسول cng

عملکرد دستگاه حکاکی روی مخزن CNG

این محصول از خانواده دستگاههای حکاکی ضربه ای می باشد که با ابزار حکاکی 6 میلیمتری امکان حکاکی با عمق زیاد را فراهم میسازد ، که لازمه این دستگاه است . زیرا مخازن CNG در خط تولید این کارخانجات ، قبل از عملیات رنگ کاری ، حکاکی میشوند و پس از پوشش رنگ ،نوشته ها و علائم باید به صورت واضح و خوانا خوانده شود .

دستگاه حکاکی لیزری فایبر و یا حتی دستگاه حکاکی اسکرایب توانایی انجام حکاکی بر روی این مخازن را نداشته و این دستگاه تنها مخصوص تولید کنندگان مخازن CNG میباشد. شرکت آرین صنعت حک تولید کننده دستگاه های حک سوزنی مفتخر به ارائه دستگاه های حک مخازن CNG با بالاترین کیفیت به مشتریان خود می باشد.

ویژگیهای دستگاه حکاکی روی مخزن CNG

دستگاه مارک زنی مخازن  CNG با قابلیت حکاکی 360 درجه و امکان تنظیم زاویه ابزار ، نسبت به قسمت کروی سر مخزن امکان مارک زنی بر روی انواع مخازن CNG را دارا میباشد. دستگاه شماره کوب مخازن CNG با دارا بودن ابزار حکاکی بادی 6mm ، توانایی ایجاد حکاکی با عمق مناسب را دارا می باشد.

 
 
  • حکاکی 360 درجه
  • حکاکی با عمق مناسب جهت رنگ آمیزی
  • امکان سفارشی سازی جهت نصب در خط تولید
  • عملکرد اتوماتیک و بدون نیاز به اپراتور

مشخصات فنی دستگاه حک مخزن CNG

Value Property
STEPPER MOTOR نوع موتورها
linear guide و  Timing belt مکانیزم حرکت
بادی 6mm ابزار حکاکی
1mm حداکثر عمق حکاکی
40kg وزن دستگاه

نمونه حکاکی مخزن

در زیر میتوانید نمونه های حکاکی شده مخازن CNG که به وسیله دستگاه تولید شده توسط شرکت آرین صنعت حک شده اند را مشاهده بفرمایید:

به چه میزان این مقاله برای شما مفید بود؟

لطفا نظر خود را ثبت و ما را در جهت افزایش کیفیت مقالات راهنمایی فرمایید

امتیاز متوسط 5 / 5. | تعداد آراء ثبت شده : 2

بستن منو