دستگاه حکاکی روی مخزن cng

لزوم استفاده از دستگاه حکاکی مخزن cng

کارخانجات تولید کننده مخازن تحت فشار جهت درج مشخصات و لوگو بر بر روی انواع سیلندرهای تولیدی به این دستگاه حکاکی مخصوص نیاز دارند. از جمله توانایی های دستگاه حکاکی روی مخزن cng میتوان به حک شماره سریال ، حک آرم استاندارد، حک وزن مخزن از طریق ارتباط با ترازو  دیجیتال ، حک سایز مخزن ، حک تاریخ تولید و انقضا اشاره نمود.

دستگاه حکاکی روی مخزن cng یا همان gas cylinder

ساختار دستگاه حکاکی مخازن

این محصول از خانواده دستگاههای حکاکی ضربه ای می باشد که با ابزار حکاکی 6 میلیمتری امکان حکاکی با عمق زیاد را فراهم میسازد. حکاکی با عمق زیاد لازمه این دستگاه است. زیرا مخازن CNG در خط تولید این کارخانجات ، قبل از عملیات رنگ کاری ، حکاکی میشوند و پس از پوشش رنگ ،نوشته ها و علائم باید به صورت واضح و خوانا خوانده شود .

دستگاه حکاکی بر روی بدنه فلزی کپسول cng

مشخصات فنی دستگاه حک مخزن CNG

PropertyValue
نوع موتورهاStepper motor
مکانیزم حرکتLinear guide و  Timing belt
ابزار حکاکیبادی 6mm
حداکثر عمق حکاکی1mm
وزن دستگاه40kg

ویژگی دستگاه حکاکی روی مخزن CNG

دستگاه مارک زنی مخازن  CNG با قابلیت حکاکی 360 درجه و امکان تنظیم زاویه ابزار ، نسبت به قسمت کروی سر مخزن امکان مارک زنی بر روی انواع مخازن CNG را دارا میباشد. دستگاه شماره کوب مخازن CNG با دارا بودن ابزار حکاکی بادی 6mm ، توانایی ایجاد حکاکی با عمق مناسب را دارا می باشد.

نمونه حکاکی مخزن

در زیر میتوانید نمونه نصب شده این دستگاه در خط تولید و همچنین یک مخزن CNG حکاکی شده توسط این دستگاه را مشاهده بفرمایید:

با توجه به اینکه تولید کنندگان سیلندر گاز در سطح کشور بسیار محدود می باشد، شرکت آرین صنعت حک مفتخر است که با تلاش و پشتکار و با استفاده از تجربیات چندین ساله توانسته است نیاز این تولید کنندگان را بر طرف نموده و با خدمات و پشتیبانی مناسب خود نیاز کشور به واردات این محصول را بر طرف نماید.

به چه میزان این مطلب برای شما مفید بود؟

امتیاز متوسط 4 / 5. | تعداد آراء ثبت شده : 5

اولین نظر را شما ثبت بفرمایید.