دستگاه حکاکی روی فلنج

دستگاه حکاکی فلنج و اتصالات به منظور حکاکی بر روی قطعات مدوّر با قطرهای مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. این محصول برای تولید کنندگان اتصالات مناسب است. از جمله توانایی های این دستگاه میتوان به حک آرم یا لوگو اشاره کرد. حک اطلاعات فنی بر روی قطعه فلزی از دیگر قابلیت های دستگاه حک فلنج می باشد. این دستگاه علاوه بر حکاکی بر روی قطعات استوانه ای، توانایی حکاکی بر روی انواع قطعات تخت را نیز دارا می باشد.

ماشین حکاکی فلنج مناسب جهت حک آرم و لوگو روی فلنج و اتصالات

نمونه حکاکی دستگاه حک فلنج

ویدئو دستگاه حک فلنج

عملکرد دستگاه حک فلنج

دستگاه حک فلنج یک دستگاه حکاکی ضربه‌ای است. با این حال قابلیت استفاده از یونیت حکاکی خراشی HA300 (جهت حکاکی دقیق‌تر و عمیق‌تر) را نیز دارا است.

در این دستگاه یک پایه نگهدانده قابل تنظیم یونیت حکاکی را فیکس میکند و یک موتور روتاری با گیره‌های خاص قطعه تولیدی را نگه میدارد. با توجه به عمق و دقت حکاکی موتور روتاری قطعه را دوران میدهد تا طرح بصورت یکنواخت بر روی قطعه نقش ببندد.

شرکت آرین صنعت حک مفتخر است با تکیه بر تجربیات چندین ساله خود، به روزترین دستگاه ها را جهت حکاکی بر روی قطعات و اتصالات فلزی به مشتریان ارجمند ارائه نماید. محصولات با کیفیت این شرکت در سایزها و قدرتهای مختلف بنا به نیاز مشتریان ارائه می گردد. لطفا جهت خرید دستگاه حک فلنج با کارشناسان آرین صنعت حک مشاوره بفرمایید. همچنین میتواند با مطالعه مقالات آموزشی ما اطلاعات کاملی در زمینه حکاکی روی فلز بدست آورید.

حکاکی روی اتصالات سنگین

تولید کنندگان محترم توجه داشته باشند که جهت حکاکی بر روی قطعات سنگین همچون زانویی و سه راهی بزرگ و سنگین از دستگاه حکاکی پرتابل H1240 استفاده نمایند. چراکه اولا قطعات بزرگ در گیره مخصوص دستگاه جا نمیشود. دوم اینکه جابجا کردن یک دستگاه حکاکی 4 کیلوگرمی بسیار ساده‌تر از حمل قطعات سنگین فلزیست.

مشخصات دستگاه حک روی فلنچ و اتصالات

دستگاه حک بر روی فلنچ و اتصالات با قابلیت اتصال به محور های روتاری ( سه نظام ) با سایز های 130mm و 200mm امکان حکاکی بر روی قطعات استوانه ای در سایز های مختلف را دارا می باشد . در این حالت محور روتاری با چرخاندن قطعه مورد نظر به صورت اتوماتیک امکان حکاکی به صورت 360 درجه را فراهم می سازد . در این مدل از دستگاه ضربه ای ، یونیت حکاکی قابلیت زاویه گرفتن را دارا می باشد که امکان حکاکی را از پهلو بر روی قطعات سنگین با قطر های  100mm الی 1000mm را مهیا می سازد . حداکثر وزن قطعه 200kg و حداکثر قطر قطعه 100cm میتواند باشد . در این دستگاه حک ضربه ای عمق حکاکی با استفاده از ابزار سوزنی 3mm و 4mm تا حداکثر 1m میتواند باشد .

مشخصات فنی دستگاه حکاکی روی فلنج

Property Value
نوع موتورها STEPPER MOTOR
مکانیزم حرکت linear guide و  Timing belt
حداکثر عمق حکاکی 1mm
حداکثر قطر قطعه  1000mm
ابعاد حکاکی 110mmx110mm
ابزار حکاکی قابل استفاده indent 4 mm – indent 3mm
محورهای روتاری HW130 – HW200B
قابلیت اتصال به ابزارهای 3 و 4 میلی متری
حداکثر وزن قطعه 200 کیلوگرم
قابلیت اتصال به تابلو فرمان AM / LCD/ AX / AP

حکاکی روی فلز؛ از ابتدا تا امروز

در مقاله حکاکی روی فلز پیشینه این کار را بررسی کرده و تصاویری زیبا از موزه بانک ملی ایران جمع آوری نموده ایم. به شما پیشنهاد میکنیم حتما این مقاله را مطالعه بفرمایید.

آرشیو ویدئو دستگاه های حکاکی روی فلز

برای دسترسی به ویدئو های بیشتر مارا در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

علاقه مندان به این محصول، محصولات زیر را نیز بررسی کرده اند

mzf20b دستگاه حکاکی لیزری فلزات آرین صنعت حک

دستگاه حکاکی لیزری mzf20b

دارای سرعت و کیفیت بالا

ماشین حکاکی روی فلز اسکرایب

دستگاه حکاکی اسکرایب

مناسب برای سرعت دادن به تولید

دستگاه حکاکی ضربه ای HA160

مناسب حکاکی بر روی قطعات بزرگ

دستگاه حکاکی پرتابل مدل H1240 محصول آرین صنعت حک

دستگاه حکاکی پرتابل H1240

مناسب برای تولید قطعات سنگین

فیلم کارکرد دستگاه حکاکی روی فلنج

طریقه حک روی فلنج در این ویدئو به نمایش در آمده است.

نمونه های تولید شده دستگاه حکاکی فلنچ

در زیر میتوانید نمونه های تولید شده این دستگاه که در سال های گذشته و به سفارش مشتریان عزیز تولید شده اند را مشاهده بفرمایید.