دستگاه حکاکی روی فلنج

دستگاه حکاکی فلنج و اتصالات به منظور حکاکی بر روی قطعات فلزی در سایزهای مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. این محصول تولید شده توسط شرکت آرین صنعت حک می باشد و برای تولید کنندگان اتصالات مناسب است. از جمله توانایی های این دستگاه میتوان به حک آرم یا لوگو روی قطعات استوانه ای اشاره کرد. همچنین حک مشخصات فنی، حک ابعاد و دیگر مشخصات بر روی قطعه فلزی اشاره نمود. این دستگاه علاوه بر حکاکی بر روی قطعات استوانه ای، توانایی حکاکی بر روی انواع قطعات تخت را نیز دارا می باشد.

ماشین حکاکی فلنج مناسب جهت حک آرم و لوگو روی فلنج و اتصالات

عملکرد دستگاه حک فلنج

دستگاه حک فلنج یک نمونه از ماشین آلات حکاکی ضربه ای می باشد. این دستگاه مادولار است و قابلیت استفاده از یونیت حکاکی خراشی HA300 (جهت حکاکی با کیفیت بالاتر و عمق حکاکی بیشتر) را نیز دارا است. با استفاده از یونیت حکاکی HA300 تولید کنندگان محترم از امکان حکاکی با کیفیت بالاتر و عمق حکاکی بیشتر برخوردار می شوند. تولید کنندگان محترم توجه داشته باشند که جهت حکاکی بر روی قطعات سنگین همچون زانویی و سه راهی در سایزهای بالا و دیگر قطعات سنگین از دستگاه حکاکی پرتابل استفاده نمایند.

شرکت آرین صنعت حک مفتخر است با تکیه بر تجربیات چندین ساله خود، به روز ترین دستگاه ها را جهت حکاکی بر روی قطعات فلزی به مشتریان ارجمند ارائه نماید. محصولات با کیفیت این شرکت در سایزها و قدرتهای مختلف بنا به نیاز مشتریان ارائه می گردد. کارشناسان بخش فروش شرکت آرین صنعت حک آماده ارایه مشاوره به مشتریان گرامی می باشند.

مشخصات دستگاه حک روی فلنچ و اتصالات

دستگاه حک بر روی فلنچ و اتصالات با قابلیت اتصال به محور های روتاری ( سه نظام ) با سایز های 130mm و 200mm امکان حکاکی بر روی قطعات استوانه ای در سایز های مختلف را دارا می باشد . در این حالت محور روتاری با چرخاندن قطعه مورد نظر به صورت اتوماتیک امکان حکاکی به صورت 360 درجه را فراهم می سازد . در این مدل از دستگاه ضربه ای ، یونیت حکاکی قابلیت زاویه گرفتن را دارا می باشد که امکان حکاکی را از پهلو بر روی قطعات سنگین با قطر های  100mm الی1000mm را مهیا می سازد . حداکثر وزن قطعه 200kg و حداکثر قطر قطعه 100cm میتواند باشد . در این دستگاه حک ضربه ای عمق حکاکی با استفاده از ابزار سوزنی 3mm و 4mm تا حداکثر 1m میتواند باشد .

 

مشخصات فنی دستگاه حک فلنج

Value Property
STEPPER MOTOR نوع موتورها
linear guide و Timing belt مکانیزم حرکت
1 حداکثر عمق حکاکی (mm)
110×110 ابعاد حکاکی (mm)
HW130 – HW200B محورهای روتاری
3mm – 4mm قابلیت اتصال به ابزارهای
1000mm حداکثر قطر قطعه
200Kg حداکثر وزن قطعه

فیلم کارکرد دستگاه حکاکی روی فلنج

طریقه حک روی فلنج در این ویدئو به نمایش در آمده است.

نمونه های تولید شده دستگاه حکاکی فلنچ

در زیر میتوانید نمونه های تولید شده این دستگاه که در سال های گذشته و به سفارش مشتریان عزیز تولید شده اند را مشاهده بفرمایید.

به چه میزان این مقاله برای شما مفید بود؟

لطفا نظر خود را ثبت و ما را در جهت افزایش کیفیت مقالات راهنمایی فرمایید

امتیاز متوسط 1 / 5. | تعداد آراء ثبت شده : 1

بستن منو