درباره ما

اگر می خواهید درباره ما اطلاعات بیشتری کسب کنید ، در جای مناسب قرار دارید. بخوانید تا بدانید که چگونه ما توانستیم تجارت خود را با این سرعت رشد کنیم.

Aparat

در کانال آپارات آرین صنعت تمام ویدئو های مربوط به دستگاه های حکاکی روی فلز قابل مشاهده هستند.

Telegram

اکانت تلگرامی آرین صنعت برای مشاوره آنلاین در زمینه حکاکی روی فلز در نظر گرفته شده است.

Instagram

برای مشاهده آخرین رویدادهای آرین صنعت ما را در صفحه اینستاگرام دنبال بفرمایید.

معرفی شرکت آرین صنعت حک

شركت آرين صنعت حک در سال 1380 با هـدف فعاليـت در زمينــه طراحــي و تــوليد ماشين آلـات حکاکــي تـاسيس گرديـده است . در راستــاي هــدف تــعيــيــن شــده شـركــت آريــن صنــعت با تلــاش فراوان تـوانــستــــه است در زمره اولين توليـد و عرضـه كنندگـان ماشيــن آلــات حکــاکـي در كشور قرارگيـرد و سهم قابل توجهي از بازار اين فن آوري را به خود اختصاص دهد . اين سيستمها همگام با تكنولوژي روز دنيا در ايران توليد ميگردد و شركت افتخار دارد که هزاران ….

ویژگی های ما

شرکت آرین صنعت حک با بهره گیری از کادری مجرب و کارآزموده از کارشناسان در رشته های برق ،مکانیک ،فیزیک و…با هدف فعالیت در زمینه طراحی و تولید ماشین آلات حکاکی تاسیس گردیده است. مدیریت محترم شرکت ، افتخار همکاری در ساخت اولین نمونه دستگاه حکاکی تولید شده در ایران را درسال 1380 دارا میباشند لذا با اتکا به علم و تجربه ایشان امروزه توانسته ایم در زمره اولین تولید کنندگان ماشین آلات حکاکی قرار گیریم و سهم قابل توجهی از بازار این فن آوری را به خود اختصاص دهیم . این سیستم ها همگام با تکنولوژی روزدنیا تولید وما مفتخریم که تا کنون توانسته ایم صدها شرکت ، کارخانه ، کارگاه تولیدی ، صنایع نظامی ، پتروشیمی و… را تحت پوشش محصولات خود قرار دهیم.شرکت آرین صنعت حک همچنین بنا به نیاز مشتریان و با مجوز رسمی از سازمان انرژی اتمی ایران موفق به ارائه دستگاههای حکاکی لیزر گردیده است .ارائه بهترین کیفیت و خدمات پس از فروش همواره اصلی ترین هدف ما در این شرکت است .

اعزام کارشناس به کارخانه یا کارگاه تولیدی جهت بازدید از خط تولید ، جهت معرفی و ارائه بهترین پیشنهاد فنی برای خرید دستگاه ، متناسب با نیاز شما مشتری گرامی.

دریافت نمونه قطعه جهت حک با دستگاه پیشنهاد شده و ارائه آن به خریدار.معرفی نزدیکترین شرکتی که جزو مشتریان ما  و در حال حاضر در حال استفاده از دستگاه میباشد جهت بازدید دستگاه بروی خط تولید .کارشناس محترم شرکت خریدار در صورت تمایل میتواند با هماهنگی قبلی از نمایشگاه دائمی محصولات این شرکت (کیلومتر 27 جاده مخصوص تهران _ کرج  )بازدیدنمایند.

پخش ویدیو

به چه میزان این مقاله برای شما مفید بود؟

لطفا نظر خود را ثبت و ما را در جهت افزایش کیفیت مقالات راهنمایی فرمایید

امتیاز متوسط 4.5 / 5. | تعداد آراء ثبت شده : 2

بستن منو