پشتیبانی دستگاه های حکاکی روی فلز

آرین صنعت دستگاه های حک فلز را با ضمانت بهترین پشتیبانی فنی به مشتریان عزیز عرضه می دارد.

شاید برای شماهم پیش آمده که کالایی را براساس تحقیق و بررسی ویژگی های فنی آن و یا بازاریابی فروشنده خریداری کرده اید اما پس از مدتی در مرحله بهره برداری و مصرف آن دچار مشکل شده اید. هدف ما در شرکت آرین صنعت همواره ارائه بهترین و سریعترین خدمات پس از فروش به مشتریان گرامی می باشد.

طبق نظرسنجی صورت گرفته در سال گذشته میزان رضایت مشتریان ما در بخش خدمات پس از فروش بالغ بر 95%بوده است. لذا همواره باید به تداوم کسب رضایت مشتری در فرآیندهای پس از فروش توجه کافی شود این خدمات شامل نصب و راه اندازی دستگاه ،آموزش بهره برداری دستگاه،لوازم یدکی و مصرفی آن ،سرویس های دوره ای نگهداری و تعمیرات آن،گارانتی دستگاه،راهنمای فنی کالاو…می باشد.

اعزام کارشناس فنی

در صورت نیاز شما مشتری گرامی ،این شرکت آماده اعزام کارشناس فنی جهت بازدید دستگاه و انجام سرویس های لازم ، در محل نصب دستگاه شما می باشد

سرویس در محل شرکت آرین صنعت حک

در صورت نیاز شما مشتری گرامی ،این شرکت آماده اعزام کارشناس فنی جهت بازدید دستگاه و انجام سرویس های لازم ، در محل نصب دستگاه شما می باشد

ارتقاء دستگاه های قدیمی

در موارد ویژه جهت سهولت سرویس های دوره ای ،شما مشتری گرامی میتوانید با ارسال دستگاه خود به محل شرکت آرین صنعت حک از این خدمات بهره مند گردید.

به چه میزان این مقاله برای شما مفید بود؟

لطفا نظر خود را ثبت و ما را در جهت افزایش کیفیت مقالات راهنمایی فرمایید

امتیاز متوسط 5 / 5. | تعداد آراء ثبت شده : 2

بستن منو