درباره شرکت آرین صنعت حک

معرفی شرکت آرین صنعت حک :

شرکت آرین صنعت حک با بهره گیری از کادری مجرب و کارآزموده از کارشناسان در رشته های برق ،مکانیک ،فیزیک و…با هدف فعالیت در زمینه طراحی و تولید ماشین آلات حکاکی تاسیس گردیده است مدیریت محترم شرکت ، افتخار همکاری در ساخت اولین نمونه دستگاه حکاکی تولید شده در ایران را درسال 1380 دارا میباشند لذا با اتکا به علم و تجربه  ایشان امروزه توانسته ایم در زمره اولین تولید کنندگان ماشین آلات حکاکی قرار گیریم و سهم قابل توجهی از بازار این فن آوری را به خود اختصاص دهیم . این سیستم ها همگام با تکنولوژی روزدنیا تولید وما مفتخریم که تا کنون توانسته ایم صدها شرکت ، کارخانه ، کارگاه تولیدی ، صنایع نظامی ، پتروشیمی و… را تحت پوشش محصولات خود قرار دهیم.شرکت آرین صنعت حک همچنین بنا به نیاز مشتریان و با مجوز رسمی از سازمان انرژی اتمی ایران موفق به ارائه دستگاههای حکاکی لیزر گردیده است .ارائه بهترین کیفیت و خدمات پس از فروش همواره اصلی ترین هدف ما در این شرکت است .

 

خدمات شرکت قبل از خرید برای مشتریان :

با توجه به قرار گرقتن شرکت در یکی از قطبهای اصلی صنعت کشور (جاده مخصوص تهران –کرج ) و نزدیکی به اکثر شهرکهای صنعتی ، خدمات ذیل به صورت رایگان قابل ارائه به مشتریان گرامی میباشد.

اعزام کارشناس به کارخانه یا کارگاه تولیدی جهت بازدید از خط تولید ، جهت معرفی و ارائه بهترین پیشنهاد فنی برای خرید دستگاه ، متناسب با نیاز شما مشتری گرامی.

دریافت نمونه قطعه جهت حک با دستگاه پیشنهاد شده و ارائه آن به خریدار.

معرفی نزدیکترین شرکتی که جزو مشتریان ما  و در حال حاضر در حال استفاده از دستگاه میباشد جهت بازدید دستگاه بروی خط تولید .

کارشناس محترم شرکت خریدار در صورت تمایل میتواند با هماهنگی قبلی از نمایشگاه دائمی محصولات این شرکت (کیلومتر 27 جاده مخصوص تهران _ کرج  )بازدیدنمایند.

 555

خدمات شرکت پس از خرید برای مشتریان :

دستگاهها دارای 18 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش میباشند.

در زمان تحویل دستگاه ، کارشناس دستگاه را در محل شرکت خریدار نصب و راه اندازی نموده وآموزش نحوه کار بادستگاه و سرویس و نگهداری را ارائه خواهد نمود.

در صورت نیاز به هر گونه خدمات از طرف شرکت خریدار ، در سریعترین زمان ممکن کارشناس به محل اعزام خواهد شد.